Відбулася чергове засідання робочої групи з питань малого та мікробізнесу

gazpostach

Відбулася чергове засідання робочої групи з питань малого та мікробізнесу

У Тернопільській облдержадміністрації сьогодні, 20 січня, відбулося чергове засідання робочої групи щодо вирішення в області проблемних питань малого та мікробізнесу. Участь у засіданні взяли представники головного управління ДПС у Тернопільській області, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків», представники бізнесу краю та інші.

Перше питання, яке обговорили на порядку денному, - пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій»

«Ми розуміємо, що багато законопроєктів потребують удосконалення. Тому сьогодні наша робоча група зібралася аби обговорити запропоновані пропозиції. Серед учасників робочої групи є і представники податкової служби та підприємців краю. Тому сьогодні ми зможемо детально обговорити та врахувати усі пропозиції та зауваження», - зазначає перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Дем’янчук.

Також на порядку денному підприємці області обговорили погодження доопрацьованих пропозицій щодо вирішення проблемних питань малого та мікробізнесу.

«Держава активно підтримує бізнес в час карантину. Так, майже 12 тисяч осіб отримали по 8 тисяч гривень компенсації. І це не єдина ініціатива, спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу. Адже ні для кого не секрет, що основна частина населення держави зайнята саме в малому і мікробізнесі. Тож сприяння їх діяльності – це те, на що обласна державна адміністрація налаштована», - наголосив Ігор Дем'янчук.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)