Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни, – Володимир Труш

gazpostach

Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни, – Володимир Труш

Урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України відбулися 23 червня в обласній державній адміністрації. Державних службовців Тернопілля привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Праця в державних органах, забезпечення виконання завдань і функцій держави – надзвичайно відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень в нашій країні, благополуччя людей, їх відношення до влади. Саме від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни. Впевнений, ваш професіоналізм, старанність та завзяття стануть запорукою успішного виконання поставлених завдань, які й надалі будуть слугувати на користь мешканців області. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, а ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави», - зазначив Володимир Труш.

Голова обласної державної адміністрації побажав державним службовцям здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби Володимир Труш відзначив працівників структурних підрозділів ОДА.

Нагадаємо, День державної служби відзначається щорічно 23 червня. Свято встановлено в Україні «…зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року № 291/2003.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)