Від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі загрожує хлопцю з “диявольськими” очима”, який вбив Тетяну Подвашецьку

gazpostach

Від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі загрожує хлопцю з “диявольськими” очима”, який вбив Тетяну Подвашецьку

Поліція передала до суду кримінальне провадження щодо вбивства тернополянки Тетяни Подвашецької її товаришем. Хлопцю загрожує від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі, повідомляють на сайті Нацполіції.

Нагадаємо, злочин трапився в ніч з 15 на 16 квітня. Саме тоді тернополянин прийшов до давньої знайомої, аби завершити раніше набите тату. Вони зустрілися в помешканні майстрині. Між ними виник конфлікт на побутовому ґрунті, який переріс у вбивство двадцятисемирічної подруги.

На тілі потерпілої судово-медичний експерт виявив більше п’ятдесяти колото-ріжучих ран. Остання померла в результаті масивної втрати крові. Після цього двадцятип'ятирічний чоловік втік.

Затримали підозрюваного 17 квітня, а наступного дня суд обрав йому запобіжний захід  - тримання під вартою. У ході розгляду справи тернополянин проходив стаціонарну психолого-психіатричну експертизу.

Відповідно до її результатів, хлопця визнали осудним. Йому інкримінують п.4 ч.2 ст. 115 - умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)