Ветеринарна медицина зняла з обігу 32 тис.кг неякісної продукції

gazpostach

Ветеринарна медицина зняла з обігу 32 тис.кг неякісної продукції

ветмедицина111Для недобросовісних виробників і продавців уже традицією стало викладати на прилавки крамниць, маркетів, ринків неякісну продукцію.  Ветеринарна міліція робить свої висновки, проводячи рейди.

Разом із ветінспекцією правоохоронці регулярно проводять рейди з виявлення, зняття із реалізації та утилізації продукції сумнівної якості. Вони здійснюють нагляд за усіма етапами виробництва такої продукції: від вирощування тварин і птиці до реалізації ковбас, сиру і молока у торгових закладах.

ветмедина222 Зі слів начальника ветеринарної міліції області Івана Гавришківа, у 2013 році було обстежено понад три сотні підконтрольних об’єктів, серед яких: сільськогосподарські, м'ясо-, рибо- та молокопереробні підприємства, забійні пункти, місця збуту та зберігання продукції тваринного походження, ветаптеки.

За результатами перевірок проти порушників ветеринарного законодавства за статтею 107 КУпАП (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог) притягнено до адмінвідповідальності 260 осіб, у тому числі 56 посадовців.

Торік було виявлено та знято з обігу майже 32 тис. кілограмів недоброякісної та небезпечної продукції на загальну суму без малого сто тисяч гривень. Викрито сім незареєстрованих підприємств, які здійснювали виробництво та реалізацію харчових продуктів,-інформує СЗГ обласної міліції.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)