Великі та маленькі зірки на баскетбольному святі в Тернополі

gazpostach

Великі та маленькі зірки на баскетбольному святі в Тернополі

25 січня в рамках Всеукраїнського проєкту «Тренування із зіркою» гравці БК «Тернопіль» приймали гостей на домашній арені. Свято пройшло за підтримки Федерації баскетболу Україні та титульного партнера чоловічої Суперліги бренду «Parimatch». Хоча захід і проходив без глядачів, учасники, серед яких були найактивніші фанати, гравці Суперліги та юні вихованці БК «Тернопіль», змогли створити дійсно радісну та дружню атмосферу.

Перед початком тренування головний тренер БК «Тернопіль» Дмитро Забірченко зазначив, наскільки важливою є пропаганда здорового образу життя, спорту та баскетболу зокрема в регіоні та у всеукраїнському масштабі. «Ми хочемо ближче познайомити людей із баскетбольную культурою. Тепер, коли в місті Тернопіль є професійна команда, яка виступає у найсильнішому чемпіонаті країни, вкрай важливо проводити подібні заходи, де фанати, ЗМІ та гравці зможуть поспілкуватися та дізнатися більше один про одного». Після побажання успіхів та перемог тренер передав учасників до рук гравців, Дмитра Головчика та Віталія Шиманського, які провели розминку.

На наступному етапі діти й дорослі спробували свої сили в двох конкурсах — на влучність та на час. У кидковому змаганні найбільше очок отримала трійка на чолі з Павлом Буренком, а найшвидшою стала команда Андрія Кальніченка. Переможці були нагороджені призами від Parimatch.

Найяскравіші ж емоції можна було спостерігати протягом міні-гри за участю професійних гравців БК «Тернопіль». «Зелені» під керівництвом Кирила Подковирова вели в рахунку майже весь час, проте «Жовті» на чолі з Андрієм Агафоновим дихали їм у потилицю. Кожен закинутий м‘яч супроводжувався шаленою підтримкою, гравці активно коментували та допомагали своїй команді. Цей матч закінчився на дружній ноті — із рівним рахунком 32:32.

Представник команди «Жовтих», баскетболіст БК «Тернопіль» Ейверіл Югба поділився своїми враженнями: «Це було дуже класно. Я був радий бачити містян, які постійно підтримують нашу команду, а особливо ЗМІ. Саме через них місцеві жителі можуть дізнатися про те, що тепер у Тернополі є професійна баскетбольна команда. Протягом усього заходу я постійно бачив багато посмішок і щасливих облич – саме для цього й потрібно проводити такі зустрічі. Я вдячний нашому головному тренеру та всім учасникам за чудово проведений час і з нетерпінням чекаю наступних ігор».

Ігор Бомок, учасник «Тренування із зіркою», зазначив, що це був день, який він запам'ятає назавжди. А щоб приємніше було згадувати, всі учасники отримали цінні подарунки від партнера Parimatch та сфотографувалися з улюбленими баскетболістами.

Представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра: «Географія проєкту «Тренування із зіркою» в цьому році розширюється. БК «Тернопіль» дебютував у Суперлізі Паріматч, і тому було важливо познайомити фанатів ближче із новачком вищого дивізіону. Головне в таких заходах – комунікація вболівальників та журналістів зі спортсменами. Завдяки нашому проєкту ми дізнаємося, чим живуть команди, які проблеми є в спорті, – і разом допомагаємо один одному. Зараз непростий час для спорту, необхідно підтримувати цікавість до змагань».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)