Вбили одіозного лідера "Правого сектору" Олександра Музичка :два кульових

gazpostach

Вбили одіозного лідера "Правого сектору" Олександра Музичка :два кульових

музичкаУ Рівному вбили лідера “Правого сектору” в західній Україні Олександра Музичка. Це сталося за 20 хвилин до півночі поблизу кафе “Три карася”.

Трапилося це близько півночі у кафе "Три карасі" у Бармаках

За попередньої версією, невідомі в масках влетіли у кафе і намагалися забрати Олександра Музичка, координатора "Правого сектора" на Рівненщині, проте він опирався. У Музичка почали стріляти — від двох кульових він помер. У міліції інформацію підтвердили.

 — Ми там були, — зазначив лідер "Правого сектора" на Рівненщині Роман Коваль. — Олександр Музичко справді мертвий. Окрім того, постраждало двоє наших хлопців-охоронців — їх викрали. Ми здогадуємося, хто музичка місцеце зробив, проте говорити поки що нічого не будемо. Зараз все з'ясовуємо. Яке там слідство?

(фото — місця події надіслав у Facebook Володимир Грєбьонкін. За його славами, окрім охоронців Музичка, викрали директора міського центру зайнятості).

Коли буде похорон Олександра Музичка, поки що невідомо. Нагадаємо, що Олександр Музичко кілька разів заявляв, що його намагаються вбити — звинувачував він спецпризначенців.

Джерело:Рівне вечірнє

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)