Василь Бліхар:"З випискою водія,учасника ДТП,де загинув син Лесі Романчук-непорозуміння"

gazpostach

Василь Бліхар:"З випискою водія,учасника ДТП,де загинув син Лесі Романчук-непорозуміння"

Zemanta Related Posts ThumbnailВодія таксі Богдана Трута - учасника ДТП, де загинув син Лесі Романчук Сашко - залишать на стаціонарі в університетській лікарні. У цьому вчора, 13 січня, запевнив журналістів головний лікар медзакладу Василь Бліхар. Він пообіцяв з'ясувати деталі щодо виписки.

Нагадаємо, що у ДТП у ніч на 23 грудня 2013-го на проспекті С. Бандери загинув Олександр Куртіш - син відомої тернопільської письменниці Лесі Романчук. Хлопець був пасажиром таксі, в яке врізалось Audi Q7.

Інформацію про виписку водія повідомила в суботу мати загиблого пані Романчук у своєму Facebook у суботу, 11 січня. Вона писала: "Просто сьогодні, зараз, от у ці хвилини, з обласної лікарні, з нейрохірургічного відділу виписують додому таксиста, який віз мого Сашка… У таксиста - безліч переломів хребців… Він не ходить, лежить нерухомо на спині. І його виписали додому, бо сьогодні 19-тий день, а в понеділок буде вже 21-ий, а це важливо для кримінальної справи!"

- Із цією ситуацією справді були непорозуміння, але ніякої виписки на сьогоднішній день немає і не буде, - запевняє головний лікар університетської лікарні Василь Бліхар.

У свою чергу заступник головного лікаря з хірургії Віктор Запорожець наголошує, що потерпілий сам висловлював бажання перевестися на лікування у лікарню №3.

- Тобто питання про його виписку не було якоюсь умовою, а готувалось, - додає пан Запорожець. - Також пацієнт розповідав, що він задоволений лікуючим лікарем і що вони навіть були знайомі між собою раніше.

 

- Я не можу поки цей ньюанс коментувати, - пояснює головний лікар. - Деталі знатиму, коли з'ясую усю ситуацію із лікарями, які займаються справою пацієнта (тобто у вівторок, 14 січня, -прим.ред.). Повторюся, що справа з випискою — непорозуміння.

Тим часом стан потерпілого у ДТП таксиста Василь Бліхар називає задовільним.

- Я його сьогодні зранку особисто оглядав, - додає головний лікар. - У хворого є наслідкові явища після перенесених травм. Перелом хребта - без зміщення... Залишився також і больовий синдром. Пацієнт лікуватиметься стільки, скільки потрібно.

Однак кореспонденту “20 хвилин” травмований у ДТП таксист розповів дещо інше.

- Лікуючий лікар сказав про переведення у травматологію на стаціонарне лікування. А потім все перекрутилося і вийшло, що на амбулаторне додому, - розповідає Богдан Трут. - Як воно мало бути - ніхто не пояснив.

Самопочуття чоловіка, за його словами, за останні три дні суттєво не покращилось. Він відчуває біль у грудях та затерпання по тілу. Переконує, що він не просив медиків про переведення на амбулаторне лікування.

- Лікар мені сказав, що у мене - довгий постільний режим. Але що голова - не пошкоджена, тому у подальшому можна буде лікуватися у лікарні за місцем проживання, - додає співрозмовник. - А під час обходу в суботу медики прийняли рішення про амбулаторне лікування... Сьогодні (у понеділок – прим.ред.) мені сказали, що моє перебування у їхньому закладі продовжується.

Загалом потерпілий не нарікає на медперсонал. Каже, що з ним поводяться добре.

Натомість головний лікар університетської лікарні запевняє, що його підлеглі “не прийматимуть участь у позалікарняних іграх, пов'язаних із ДТП”. Мовляв, якщо хтось із персоналу до цього і долучився, то на це буде відповідна реакція.

Коментар міліції:

За фактом аварії слідче управління УМВС в області внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією, яка підпадає під ч. 2 ст. 286 КК України, повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в області.

Під час досудового розслідування водія автомобіля «Ауді» працівники міліції затримали за підозрою у вчиненні важкого злочину, а у суді йому було обрано запобіжний захід – утримання під вартою. На даний час водій позашляховика перебуває у слідчому ізоляторі. Розслідування резонансної дорожньої пригоди на контролі у керівництва обласної міліції.

На окремих веб-сайтах поширена інформація, що потерпілого у ДТП таксиста передчасно виписано із лікувального закладу, що суттєво вплине на термін відбування покарання підозрюваного у вчиненні аварії. Як відомо, у дорожній пригоді загинув пасажир таксі і слідчі у будь-якому випадку й надалі кваліфікуватимуть дії підозрюваного за ч. 2 ст. 286 КК України.

Працівники міліції ніяким чином не впливають на процес лікування потерпілого таксиста і не можуть цього робити. Термін перебування та процес лікування потерпілого у медичних закладах є виключно компетенцією лікарів.

Сектор зв’язків з громадськістю обласної міліції 13 січня звернувся з цього приводу за коментарем до головного лікаря Тернопільської університетської лікарні Василя Бліхара. Він повідомив нам, що сьогодні потерпілий ще перебуває у їхньому медичному закладі. Надалі за бажанням потерпілого його може бути переведено у третю міську лікарню для подальшого лікування.

Джерело: АНДРІЙ ОРЛЯК, 20хвилин
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)