Вандали на "Джипах" понівечили біатлонну трасу в Підгородньому

gazpostach

Вандали на "Джипах" понівечили біатлонну трасу в Підгородньому

біатлонТакого в Підгородньому не пам'ятають! Лижну трасу спортивно-тренувальної бази "Колос",яка виховала світових чемпіонів,  понівечили автомобілі. За словами керівництва, глибокі сліди на ній залишили 4  позашляховики ввечері у неділю, 2 лютого. Винуватців шукає  міліція.

Ще в суботу, 1 лютого, на лижній трасі біатлонної бази "Колос" у Підгородньому тренувалися спортсмени. А вже вчора  тут видно сліди збиткування : замість гладкої поверхні - глибокі сліди від коліс автомобіля. Це результати авторалі, яке на трасі для біатлоністів у неділю ввечері влаштували невідомі водії позашляховиків, розповідає директорТернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону Анатолій Яцина:
-4 "Джипи"  сторож побачив ввечері, що  проїхалися  трасою, яка має 2,5 км .Після цього з траси не залишилося, практично, нічого...

Автомобільних номерів сторож бази розгледіти не встиг. Нічого подібного досі тут не було, каже керівництво: 
  -Те, що сталося, це кричущий факт. Я навіть не знаю як пояснити і з якими подіями пов'язати, бо ми, спортсмени, далекі від політики люди, і нас не цікавлять події, які стались. Я навіть не хочу акцентувати на чомусь. Ми вже звернулися в міліцію.
Поки  міліція шукатиме невідомих, спортсмени власними силами відбудовуватимуть трасу. Через тиждень, кажуть, чемпіонат України. Та й на самій базі відбуваються змагання.

tv-4
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)