У суботу в Тернополі пропонуватимуть роботу дітям і ветеранам

gazpostach

У суботу в Тернополі пропонуватимуть роботу дітям і ветеранам

У суботу, 30 червня 2018 року, в Тернополі вже п’ятий рік відбудетьсянаціональний проект«Місто професій». Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні участь в якому можуть брати діти віком від 3 до 18 років.

На вході до паркової зони кожна дитина зможе отримати паспорт та «влаштуватись на роботу». Кожну професію створюють справжні професіонали своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, лікарі, фармацевти, футболісти та ін.
Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

По статистиці на кожну дитину, що завітала на проект припадає 2,5 дорослих. А враховуючи, що країна в стані війни, то захід відвідають велика кількість ветеранів АТО. Було прийнято рішення інтегрувати можливість працевлаштування ветеранів АТО в проект «Місто професій».

Така ініціатива стала можливою завдяки проекту «Фестиваль вакансій для ветеранів АТО».

Вже 30 червня 2018 р. в Тернополі відбудеться перший пілотний проект «Міста професій» та «Фестивалю вакансій для ветеранів АТО»

У програмі Фестивалю вакансій: презентації професій та спеціальностей, ярмарок кар’єри, анкетування ветеранів.

  • Організаторомнаціонального проекту «Місто Професій» виступає Благодійний фонд «Містопрофесій», в особі Тетяни Люльки.
  • Організатором«Фестивалявакансій для ветеранів АТО» виступає Громадська організація «Міжнародний Альянс Братерської Допомоги та Центр працевлаштування та перекваліфікаціїветеранів»
  • За підтримкиТернопільської обласної державної адміністрації.

Посилання на подію у Facebook:
https://www.facebook.com/events/149183352425374/

Додатковаінформація: Національний проект «Місто Професій»
тел.: 093 586 78 00

Громадськаорганізація«Міжнародний Альянс БратерськоїДопомоги та Центр працевлаштування та перекваліфікаціїветеранів»: тел.: 067 988 41 26

#МістоПрофесій2018
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)