В Україні заборонили показ фільмів за участю російського актора Пореченкова

gazpostach

В Україні заборонили показ фільмів за участю російського актора Пореченкова

поречниковДержавне агентство України з питань кіно на звернення Міністерства культури України, Служби безпеки України, а також Національної спілки кінематографістів України ухвалило рішення щодо скасування або відмову в державній реєстрації фільмів та телесеріалів за участі російського актора Михайла Пореченкова.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури на своїй сторінці вFacebook.

3 листопада відбулося засідання Експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Держкіно, яка рекомендувала Держкіно заборонити для кіно-телепоказу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України 69 стрічок за участю актора, режисера, продюсера Михайла Пореченкова  (список фільмів).

На підставі зазначеного рішення експертної комісії Держкіно скасувало або відмовило в державній реєстрації вказаним фільмам.

Раніше Держкомтелерадіо закликало керівників вітчизняних телерадіокомпаній утриматись від демонстрації контенту з російськими діячами культури Йосипом Кобзоном, Іваном Охлобистіним, Михайлом Задороновим, Михайлом Пореченковим. Причина – вони «найбільше доклалися до розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганди війни, очорнення України і українців».

30 жовтня російський актор Михайло Пореченков побував у контрольованому проросійськими сепаратистами українському Донецьку. На сайтах сепаратистів поширене відео, на якому Пореченков, одягнутий у каску з написом «Преса», стріляє з кулемета. З ролика не видно, куди цілить цей громадянин Росії, сам він у соцмережах переконує, що «не стріляв у людей».

Радіо Свобода
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)