В Тернополі оголосили про початок люстрації

gazpostach

В Тернополі оголосили про початок люстрації

хомінецьГолова обласної ради Василь Хомінець заявив про те, що Тернопільська обласна рада спільно з громадськими організаціями і Майданом оголошує початок процесу люстрації чиновників, прокурорів, суддів, правоохоронців.

 "Шановні краяни!

 Останні події у Верховній Раді засвідчили перемогу українського народу і кінець режиму Януковича. Шкода, що надто дорогою ціною великої кількості людських жертв далася ця перемога. Кров наших Героїв зобов’язує нас змінити систему і принципи влади в Україні та в області, зокрема.

Тернопільська обласна рада як єдиний легітимний орган в краї, виконуючи рішення Верховної Ради України, забезпечує здійснення державної влади на території області.

Уже впало «Межигір’я», яке показало нахабство та зажерливість режиму Януковича на тлі тотальної бідності та зубожіння народу.

Та ми повинні пам’ятати, що маленькі «Межигір’я» як ракові пухлини виросли і біля наших міст та сіл. Аби не допустити помилок 1991 та 2005 років, Тернопільська обласна рада спільно з громадськими організаціями і Майданом оголошує початок процесу люстрації чиновників, прокурорів, суддів, правоохоронців.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)