В Тернополі дерево впало на жінку (Відео)

В Тернополі дерево впало на жінку (Відео)

У Тернополі дерево ледь не вбило жінку.

На тернополянку впало дерево. Випадок трапився на вулиці Чехова. Знімальній групі Т1 Новини вдалось поспілкуватись із очевидцями події і запитати, що ж трапилось.

Сліди крові та повалене дерево. У Тернополі на вулиці Чехова черешня впала на жінку. Постраждалу забрала швидка.

Пані Світлана бачила випадок на власні очі. Каже, дерево впало за кілька метрів від неї. Поруч з постраждалою була подруга, вона не постраждала.

Постраждала після випадку була притомною, проте за попередніми даними у неї травмована нога, а також розбита голова. Їй одразу надали першу медичну допомогу. Тим часом місцеві мешканці кажуть, на цій вулиці подібний випадок трапився не вперше.

Чому аварійне дерево на вулиці Чехова не зрізали та хто винен у тому, що сталось з'ясовує поліція.

У Тернополі дерево ледь не вбило жінку

У Тернополі дерево ледь не вбило жінкуНа тернополянку впало дерево. Випадок трапився на вулиці Чехова. Знімальній групі Т1 Новини вдалось поспілкуватись із очевидцями події і запитати, що ж трапилось.Сліди крові та повалене дерево. У Тернополі на вулиці Чехова черешня впала на жінку. Постраждалу забрала швидка.Пані Світлана бачила випадок на власні очі. Каже, дерево впало за кілька метрів від неї. Поруч з постраждалою була подруга, вона не постраждала.Постраждала після випадку була притомною, проте за попередніми даними у неї травмована нога, а також розбита голова. Їй одразу надали першу медичну допомогу. Тим часом місцеві мешканці кажуть, на цій вулиці подібний випадок трапився не вперше. Чому аварійне дерево на вулиці Чехова не зрізали та хто винен у тому, що сталось з'ясовує поліція.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 29. Mai 2019
Загрузка...