В Тернопільській ОДА обговорили стан виконання завдань територіальної оборони

gazpostach

В Тернопільській ОДА обговорили стан виконання завдань територіальної оборони

Перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Дем’янчук провів нараду щодо стану виконання завдань територіальної оборони, управління, взаємодії та забезпечення відповідно до плану територіальної оборони зони №6.

«Для нашої області є надзвичайно важливо розв'язати проблемні питання, які стосуються територіальної оборони. Зараз, це особливо актуально, у зв'язку з війною на сході України. Ми повинні відшліфувати систему управління, взаємодії й фінансування цієї сфери», - зазначив Ігор Дем’янчук.

Військовий комісар Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальник штабу зони територіальної оборони №6 – Ігор Гусєв доповів про напрямки (стратегію) розвитку територіальної оборони у зв'язку із проєктом Закону про територіальну охорону України  та зміною адміністративно-територіального устрою України (області).

Крім того, Ігор Дем’янчук наголосив, що до виконання поставлених завдань не варто підходити формально, оскільки йдеться про безпеку громадян нашої області.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)