В райцентрі Тернопільщини тепер консультують електронно

В райцентрі Тернопільщини тепер консультують електронно

Збараж підключили до новітньої електронної платформи.

Сьогодні вже складно знайти конверт, марку, адресу отримувача, написати листа і донести його до поштової скриньки. Значно легше залишити відгук/пропозицію/коментар в мережі інтернет.
Як наголосив секретар Збаразької міськради, застарілі форми комунікації громади та влади не працюють. Ніхто не хоче відслідковувати у районній газеті якісь повідомлення від міської ради, а потім писати листи, щоб його думка була почута. Технології і законодавство дозволяють сьогодні використовувати такий інструмент е-демократії як електронні консультації, а ми йдемо в ногу з часом! 
Збаразька міська рада долучилася до першої в Україні платформи електронної демократії:https://e-dem.tools/6122410100
Вже зараз на платформі знайдете такі інструменти як
електронні консультації та уже знайому багатьом місцеві петиції. Найближчим часом будемо підключати й інші сервіси та послуги. 
Положення про електронні консультації для ознайомлення: http://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/VII-28-12.pdf
Сама платформа створена Фонд Східна Європа у партнерстві з Державне агентство з питань електронного урядування України в межах швейцарсько-української Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва.
Велика подяка міському голові Роман Полікровський та усім депутатам, які долучилися до впровадження е-демократії у Збаражі.

 
Загрузка...