В протоколах дільничних комісій на Тернопільщині знайшли помилки (Відео)

gazpostach

В протоколах дільничних комісій на Тернопільщині знайшли помилки (Відео)

Виявлено розбіжності в 2-х примірниках одного протоколу ДВК.

Окружна виборча комісія 166-го округу виявила, що у першому та другому примірнику протоколів відрізняються дані. Ця проблема стосувалася двох виборчих дільниць округу, повідомили спостерігачі ОПОРИ.

Під час засідання ОВК №166 щодо встановлення підсумків голосування в межах цього територіального виборчого округу, 2 квітня було складено відповідний протокол. Член комісії від кандидата Руслана Кошулинського Олена Заноз вказала, що у даних протоколу щодо дільниці №610186, село Русилів Бучацького району, є помилка.

За її словами стало зрозуміло, що в примірнику протоколу з цієї дільниці, яку отримав член ДВК від кандидата Кошулинського, вказано, що за Кошулинського на цій дільниці проголосували 12 осіб. А в першому примірнику протоколу, який ця ДВК передала окружній виборчій комісії, зазначено, що кількість голосів за Кошулинського становить нуль, натомість за Корнацького – 12.

Інформацію перевірили і виявили, що дільнична виборча комісія в ОВК подала два примірники протоколу з переплутаними даними. У першому примірнику в графі кількості голосів за Кошулинського вписано «нуль», а за Корнацького – 12. У другому примірнику навпаки, за Кошулинського – 12 голосів, а за Корнацького – нуль.

При перевірці, виявилося, що подібна помилка є також у першому та другому примірниках протоколу з дільниці №610679, село Лазарівка Монастириського району. Відрізнялися результати голосування за кандидатів Журавльова та Зеленського. У першому примірнику було вказано, що за Журавльова проголосували 16 виборців, а за Зеленського – нуль, а в другому примірнику навпаки, за Журавльова – нуль, а за Зеленського – 16.

У результаті обговорення описаної вище ситуації, ОВК округу №166 вирішила зобов’язати дільничні комісії, які допустили помилки, скласти уточнені протоколи. 3 квітня ці ДВК привезли уточнені протоколи до ОВК, на основі яких окружна комісія теж склала уточнений протокол про підсумки голосування в межах територіального виборчого округу №166.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)