В одному з супермаркетів Тернополя людей обманюють на гроші

gazpostach

В одному з супермаркетів Тернополя людей обманюють на гроші

Фото - з мережі Інтернет

В період карантину одна із мешканок Тернополя виявила, що місцевий супермаркет подає неправдиву інформацію в чеку, ним самим обманює людей.

За словами тернополянки,  у час, коли чимало підприємців призупинили свою діяльність і зазнають колосальних втрат, NOVUS нечесно заробляє на людях. Про це жінка повідомила у соцмережі Фейсбук.

«Всі ми знаємо про обмеження, які діють в місті. Людей пускають по 10 чоловік у прміщення й чимнайшвидше намагються обслужити, аби інші могли зайти. Це, звісно добре, проте, під приводом "пошвидше" касири вибивають у чек не те, що би мали. Знаю, добитися справедливості у супермаркеті не буде як, тому що важать вони на касі, і, як до прикладу в Сільпо, не клеять найменування товару та його вартість, а залишають кульок із покупкою без позначки. Ціну бачимо тільки у чеку. Замість цукерок, які ви взяли вам виб'ють значно дорожчі, окрім того, ще проб'ють декілька лишніх пачок соку (довести, що ви взяли 1 пачку, а не декілька також важко, мало лі, на вулиці залишили, чи в машині, й прийшли "щось" вимагати). Під приводом - не затримуйте черги, попросять покинути прміщення, і вуаля - на покупці в 300 гривень, на сто вас обважили, про що ви дізналися тільки на вулиці, коли зазирнули нормально в чек», — прокоментувала Інна Ткаченко.

Знаєте, я б ніколи не писала подібних постів, але жадібності окремих продуктових магазинів просто немає меж! У час, коли...

Gepostet von Інна Ткаченко am Samstag, 21. März 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)