В одній з тернопільських шкіл на Останній дзвоник запалили вогнище (Відео)

В одній з тернопільських шкіл на Останній дзвоник запалили вогнище (Відео)

7 іскор ватри запалили під час останнього дзвінка у тернопільській школі.

Вчителі та учні Тернопільської школи №8 зібралися навколо символічної "Ватри". В такий спосіб в закладі відзначали свято Останнього дзвоника, інформує "Тернопіль1".

Під час урочистостей символічно запалили 7 іскор, які дають силу до життя і творчості. Це віра, надія, любов, вдячність, знання і радість. Іскру любові "запалив" директор, іскру мудрості – батьки, а щастя – першокласники.

7 іскор ватри запалили під час останнього дзвінка у тернопільській школі

7 іскор ватри запалили під час останнього дзвінка у тернопільській школіНавколо символічної "Ватри" зібралися учні, батьки і вчителі. Так відзначали свято останнього дзвоника у тернопільській школі номер 8. Під час урочистостей символічно запалили 7 іскор, які дають силу до життя і творчості. Це віра, надія, любов, вдячність, знання і радість. Іскру любові "запалив" директор, іскру мудрості – батьки, а щастя – першокласники. Школярі урочисто крокують і займають свої місця на лінійці. Усі готуються до початку свята Останнього дзвоника у тернопільській школі №8. Учнів ведуть їхні класні керівники. А от і 11-класники. Вони у шкільній формі із білими фартушками і стрічками випускників.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 31. Mai 2019

 Загрузка...