В ОДА презентували програму транскордонного співробітництва

gazpostach

В ОДА презентували програму транскордонного співробітництва

В обласній державній адміністрації відбулася презентація Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2021-2027. Під час заходу відбулася  презентація інформації про початок нового фінансового періоду Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2021-2027.

Заступник голови ОДА Віктор Устенко зазначив, що наша, брати участь  у таких брограмах варто, бо вони допомагають розвивати наш край і всю Західну Україну.

«Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна протягом 17 років підтримує процеси розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України шляхом співфінансування різноманітних проєктів. Усі проєкти, що фінансуються в рамках Програми, є некомерційними та сприяють покращенню якості життя жителів східної Польщі та західної України та Білорусі», - зазначив Віктор Устенко.

Кожен проєкт, що співфінансується, повинен продемонструвати сильний транскордонний вплив не лише завдяки партнерству між установами, але насамперед завдяки результатам діяльності та їх позитивному впливу на прикордонну територію та її мешканців. Про це зазначив старший експерт Представництва Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна у Львові Василь ХІМ’ЯК.

«У програмному періоді 2014-2020 Програма діяла у рамках Європейського інструменту сусідства (ЄІС), відповідаючи на національні та регіональні потреби та вирішуючи спільні проблеми у сферах захисту довкілля, культури, охорони здоров’я та безпеки. Що стосується бюджету, Програма Польща-Білорусь-Україна є найбільшою програмою ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС, із бюджетом понад 170 млн євро, виділеним на реалізацію 167 проєктів», - розповів Василь ХІМ’ЯК.

Нагадаємо, що Програма транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 - це документ, що визначає найважливіші питання реалізації Програми, її зміст, цілі та функціонування. Цей документ окреслює сфери інтересів, у рамках яких будуть реалізовуватись спільні проєкти.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)