В МЗС повідомили, як повертатися до України через закритий кордон

gazpostach

В МЗС повідомили, як повертатися до України через закритий кордон

Фото з мережі Інтернет

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, як громадяни і постійні мешканці України можуть повернутися до країни за нинішніх умов, коли українські кордони закриті для перетину.

Як повідомили в спеціальному телеґрам-каналі МЗС для інформування в час пандемії, це буде можливо тільки автотранспортом.

При цьому в міністерстві наголосили, що ситуація змінюється дуже динамічно, тому варто слідкувати за оновленнями інформації, зокрема на сайті Державної митної служби щодо контрольно-пропускних пунктів, на яких буде можливий перетин кордону.

Також в МЗС радять при плануванні поїздки зв’язуватися з відповідним консульством України.

Станом на 28 березня, мовиться в повідомленні, до України можна доїхати: з Німеччини, Австрії, Чехії через транзитний коридор через Австрію й Угорщину, тільки визначеними автотрасами і в визначений час; із Литви й Латвії – лише через Білорусь; із Сербії можливий транзит через Румунію – але для цього посольство України в Румунії має завчасно попередити румунську владу нотою з переліком подорожніх.

Із країн, які безпосередньо межують із Україною, – Білорусі, Росії, Молдови, Словаччини, Румунії, Польщі, – в’їзд можливий через КПП, які позначені зеленим на інтерактивній карті Державної митної служби.

При цьому в МЗС закликають суворо дотримуватися всіх запобіжних заходів, зокрема режиму самоізоляції після прибуття в Україну, відповідно до інструкції МОЗ.

«Якщо у вас є можливість залишитися у країні вашого теперішнього перебування, будь ласка, зважте усі ризики. Ваша відповідальна поведінка може зберегти ваше здоров’я і життя людей, що навколо», – додали в МЗС.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)