В МОЗ розповіли, в яких випадках використовуватимуть тест-системи для виявлення коронавірусу

В МОЗ розповіли, в яких випадках використовуватимуть тест-системи для виявлення коронавірусу

Фото - з мережі Інтернет

В Україну тест-системи було доставлено ще 5 лютого і їх вистачить для тестування на новий коронавірус 25-30 пацієнтів.

Тест-системи для виявлення нового коронавірусу використовуватимуть лише у крайніх випадках. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив генеральний директор Директорату громадського здоров'я МОЗ України Андрій Скіпальський.

За його словами, тест-системи в Україну було доставлено ще вчора і їх вистачить для тестування на новий коронавірус 25-30 пацієнтів. Однак згодом очікується надходження додаткових тест-систем від Всесвітньої організації охорони здоров’я в якості гуманітарної допомоги. Скіпальський зазначив, що тест-системи використовуватимуть у крайніх випадках - коли інші тест-системи покажуть негативний результат на інші штами вірусу грипу.

Він пояснив, що «потенційними хворими, яких будуть перевіряти на даних тест-системах, є ті, у кого співпадуть три критерії, а саме: хворий нещодавно повернувся з Китаю, контактував з особою, що звідти повернулася та має симптоми ГРВІ». Якщо ці показники співпадуть в однієї особи, то тоді їй проведуть тестування біоматеріалу на наявність інших штамів вірусу. Якщо ж усі ці аналізи покажуть негативний результат, тоді біоматеріал хворого буде направлено до ЦГЗ і його протестують на виявлення коронавірусу.
Загрузка...