В кабінеті голови Тернопільської ОДА працювали сонячні діти (Відео, фото)

В кабінеті голови Тернопільської ОДА працювали сонячні діти (Відео, фото)

21 березня відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

Веселий сміх та радісні обличчя сонячних дітей наповнили сьогодні, 21 березня, приймальню голови Тернопільської обласної державної адміністрації. У Міжнародний день людини з синдромом Дауна Степан Барна зустрівся з маленькими особливими жителями Тернопільщини. Наймолодшому гостю – 4, найстаршому – 18. Дітки розповіли про себе, після чого очільник області розповів їм про свою роботу.

«Дуже довго для особливих дітей не створювали такі умови, в яких їм було б зручно навчатися та розвиватися. Та за останні роки в кожному районі нашої області створили інклюзивно-ресурсні центри. Невеликими кроками ми змінюємо ставлення суспільства до незвичайних діток. На жаль, це не є справою одного дня, але ми рухаємося у правильному напрямку», - зазначив Степан Барна.

Крім того, голова ТОДА долучився до щорічного Всесвітнього флешмобу "LOTS OF SOCKS" на підтримку дітей із синдромом Дауна. Акція полягає в тому, що усі охочі одягають яскраві непарні шкарпетки як символ додаткової хромосоми або прикріплюють їх до сумочки, кишені, щоб побачити на собі погляди інших, так само, як їх відчувають сонячні діти.

21 березня відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Діти Сонця - дуже особливі. Вони вражають душевністю та відкритістю. Вони дуже добродушні та охоче прагнуть до спілкування. Найважливіше – це подарувати їм достатньо тепла, любові, ласки і турботи. Ловімо їх щирі посмішки!Тернопільська обласна державна адміністрація

Gepostet von Степан Барна | Stepan Barna am Donnerstag, 21. März 2019
Загрузка...