В "Бункерімуз" презентують колекцію тернопільської дизайнерки. Фото

В "Бункерімуз" презентують колекцію тернопільської дизайнерки. Фото

10659025_10205431082163505_1870375521788041180_o18 жовтня у «Бункерімуз» о 20:00 розпочнеться благодійний показ мод успішних львівських дизайнерок Ірини Лисої та Ольги Стеблак «Моя країна. Модель».

«У «Бункерімуз» уже демонстрували колекцію тернопільської дизайнерки Катерини Тимочко. Продовжимо традицію показів модних колекцій, оскільки мода — один із напрямків мистецтва.
Цього разу запрошені гості - молоді дизайнерки зі Львова. Після показу «Моя країна. Модель» кожен зможе придивитися до речей у шоу-румі, а також придбати їх. Зважаючи на ситуацію, цей показ буде благодійним — 50% отриманих від продажу грошей піде на користь Логістичного центру допомоги бійцям АТО в Тернополі.

Крім того, ми підготували сюрприз — одяг демонструватимуть відомі люди Тернополя», — арт-директор «Бункермуз» Альона Макух.
Проект «Моя країна. Модель» уже представили у Львові, де він привернув увагу. Адже це не просто показ моделей. «Час всім нам об’єднуватись і створювати нову країну, нову модель», — переконана Іра Лиса. Спеціально для показу в Тернополі вона оновила колекцію:

«Частину речей вже розкупили після показу у Львові. Тож, оновила колекцію, зробила її більш осінньою — у ній багато речей з трикотажу та шифону. Це одяг, котрий може купити кожен і носити щодень. Мені цікаво спробувати втілити цей проект у новому місті, щоби про нього дізналося більше людей, тим більше, що він благодійний.
Колекція «Стігмергія», яку представить Ольга Стеблак, присвячена соціальній взаємодії та самоорганізації:
«Люди соціальні істоти. Мода - соціальне явище. Мода також має свої мітки, які стимулюють активність людей, наприклад, купувати речі. Це — колір, форма та декорування, які несуть інформацію. Колекцію склали 12 ансамблів жіночого та чоловічого одягу. Доповнюють її довгі шалики з принтами-прислів'ями про війну».
Вхід на показ вільний.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)