Увага! Уряд Польщі змінює правила легалізації іноземців на “біометрії”

gazpostach

Увага! Уряд Польщі змінює правила легалізації іноземців на “біометрії”

заробітчани

заробітчани

Польський уряд підготував новий законопроєкт в рамках розширення так званого “Антикризового щиту”.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на udsc.gov.pl, пропозиції уряду стосуються в тому числі й нових правил продовження законності перебування в Польщі тих іноземців, у яких під час епідемії закінчуються дні по “біометрії”.

Зміни передбачають, що перебування таких осіб вважатиметься легальним до кінця завершення епідемії та протягом ще 30 днів з моменту оголошення про закінчення епідемії без необхідності подавати документи на отримання карти побиту чи продовження візи.

Нагадаємо, спочатку в “Антикризовому щиті” було прописано, що іноземці, які перебувають у Польщі на підставі безвізового режиму, могли залишитися легально в країні після закінчення дозволеного періоду лише за умови, що протягом 30 днів після завершення епідемії подадуть документи на карту побиту.

Для того, щоб ухвалені 7 квітня урядом зміни в легалізації іноземців на безвізовому режимі набрали чинності, законопроєкт ще повинен затвердити Сейм та підписати президент. Але, виходячи з попереднього досвіду, це суто технічна процедура, яка може зайняти лише кілька днів.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)