На Тернопільщині вшанували Героя Небесної сотні Устима Голоднюка (Фото)

gazpostach

На Тернопільщині вшанували Героя Небесної сотні Устима Голоднюка (Фото)

12154000_Героя Небесної сотні, Устима Голоднюка, який загинув на Майдані у Києві 20 лютого 2014 року, вшанували у Бережанах

Устим подався на Майдан в перші дні протестів. Приїзжав додому на декілька днів і знову рвався до Києва. Куля снайпера влучила Устимові в голову. Смертельне поранення він отримав, коли намагався відтягнути товариша. Хлопця пам’ятають, як справжнього патріота. Він любив спорт та цікавився історією України. Куратор групи, де навчався Устим Голоднюк, Микола Потапенко хвилювався за хлопця, мав погані передчуття та намагався його застерегти.

Устим здобував професію інженера-енергетика в Бережанському агротехнічному інституті. Там відправили поминальну панахиду.

Хлопець з добрим та допитливим поглядом. Був непохитним у своїх переконаннях. А ще Устим мав загострене почуття справедливості. Часто любив повторювати «Рабів до раю не пускають!».


Поки в Тернополі паломники ідуть до ікони, шахраї виманюють у них гроші (Відео)


Герої живуть, доки живе пам’ять про них і хтось продовжує їх справи. Ще в 2014 році дирекція інституту власним коштом виготовила і встановила меморіальну дошку на його честь. Щороку студенти та викладачі покладають квіти на могилу герою,- каже директор Бережанського агротехнічного інституту, доктор технічних наук, професор Василь Павліський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)