Уряд затвердив призначення Ігоря Сопеля очільником Тернопільської ОДА

gazpostach

Уряд затвердив призначення Ігоря Сопеля очільником Тернопільської ОДА

Фото - з мережі Інтернет

Серед проектів указів уряду – є і призначення головою Тернопільської ОДА –  Сопеля Ігора Михайловича.

Кабінет Міністрів на засіданні в середу погодив призначення нових голів Одеської, Тернопільської та Харківської обласних адміністрацій.

Поки що президент України Зеленський не підписав розпорядження про призначення цього чоловіка керівником обласної державної адміністрації. Вже після підпису гаранта Ігор Сопель офіційно стане головою Тернопільської ОДА.

Довідка:  Ігор Сопель, народився 16 вересня 1974р. в м. Хоростків Гусятинського р-н, Тернопільської обл. Навчався у Хорстківській школі № 1,. Після закінчення школи вступив до Тернопільського державного технічного університету, після закінчення отримав кваліфікацію інженер –механік. Трудову діяльність розпочав у 1991р. на Хоростківському цукровому заводі слюсарем КВПіА, після чого обійняв посаду - інженер ТЕЦ, загалом пропрацював на підприємстві 13 років. У 2003 році розпочав підприємницьку діяльність.

З 2010 р. керівник Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». З 2017р керівник федерації футболу у м.Хоростків. Одружений, батько двох дітей.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)