Уродженка Тернопільщини виграла міжнародний конкурс краси в Маямі

gazpostach

Уродженка Тернопільщини виграла міжнародний конкурс краси в Маямі

Українка Катерина Грод виграла міжнародний конкурс краси в Маямі, де представляла Україну. Катя - родом із Теребовлі.

Міжнародний конкурс краси "Lady of the World" пройшов в Маямі 7 листопада. В конкурсі приймали участь 16 дівчат з різних міст і представляли різні частини світу. Українок було 4 і однією з них була Kateryna Grod, пише Теребовля ІІ медіацентр.

«Коли готувалася найважливішим завданням для мене було познайомити світ з українською культурою, тому відеовізитка моя була з українською музикою і вихід в національному костюмі не бачила по іншому як станцювати гопак. Це був найхвилюючий момент для мене, хотілося, щоб все вдалося бездоганно і коли вийшла на сцену і почула емоції залу - зрозуміла все було не дарма! Усі були у захваті!Видихнула і просто насолоджувалася наступними етапами конкурсу", - розповіла Катерина Грод.

Етапів було 5: перший вихід знайомство.

"Ми були всі в однакових сукенках та прекрасними головними уборами з квітами, другий власне візитка і вихід в національних костюмах, третій фешн - ми танцювали та дефілювали в дизайнерському вбранні Kosmos couture, потім був вихід у купальниках бренду SwimGlamSwimwear пошитих спеціально для нас, - поділилася Катерина. -  Останнє дефіле було у дизайнерських сукнях від Vira Lillium. Я отримала найвищі бали за всі етапи практично від усіх членів журі. За нами також споглядали упродовж тижня підготовки перед конкурсом, тому радію, що вони відчули мою позитивну енергетику та щирість. Я не намагалася показатися кращою ніж я є просто була собою".

Як розповіла Катерина, тішило, що не було великої конкуренції між учасницями.

"Ми жили в одному будинку, теревенили до ночі, а потім о 7 ранку просиналися і бігли на тренування, тому всі подружилися. У кожної дівчини була своя історія і кожна з них залишила слід у моєму серці», - зауважила Катерина Грод.

Корони і номінації отримала кожна учасниця, та Катерина стала переможницею й отримала найвищу перемогу Grant Prix award Lady of the World 2021, також їй дали номінацію Best Chess Queen.

«Коли виграла було і здивування і радість одночасно! Були сльози радості коли зрозуміла, що нагорода моя, що я це зробила! Що саме Україна перемогла!», - підсумувала дівчина.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)