У Тернополі вийшов новий студентський глянцевий журнал

gazpostach

У Тернополі вийшов новий студентський глянцевий журнал

У Тернопільському держаному медичному університеті з’явився свій глянцевий студентський журнал. З ініціативи Студентського Парламенту та за підтримки адміністрації університету днями вийшов друком перший випуск журналу «UNITIME».

На сторінках журналу зібрані найяскравіші події з життя університету, захопливі спецпроекти, знайомства з цікавими викладачами та студентами, вражаючі новини та відкриття.

«Цей журнал - дійсно молодіжний, цікавий, яскравий та амбіційний проект, який за підтримки керівництва університету має всі шанси на успіх, як у стінах нашого навчального закладу, так і поза його межами, - йдеться на сторінках журналу в соціальних мережах.


На Тернопільщині жінка подала невірну інформацію для субсидії та потрапила під кримінал


- Перший номер, над який команда журналу працювала протягом двох місяців, як для початку — досить пристойний і, будемо сподіватись, що далі буде ще краще! Принагідно, запрошуємо до співпраці з редколегією якнайширше коло дописувачів, як зі студентів так і з викладачів університету».

Зовсім скоро відбудеться презентація першого випуску журналу «UNITIME». Колектив проекту обіцяє багато приємних несподіванок і щиро запрошує слідкувати за анонсами на офіційних сторінках журналу в соціальних мережах:
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)