Унікальна в Україні Хресна дорога – на Тернопільщині (Фото)

Унікальна в Україні Хресна дорога – на Тернопільщині (Фото)

У Тернопільській області є унікальне місце.

На Тернопільщині є чудове місце, аналогів якому немає в Україні. Розташоване воно в селі Полупанівка, на Підволочищині, пише "Ukrainian people".

Це Свята Гора і Хресна дорога. Останню облаштувала громада за власний рахунок та з власної ініціативи. Не допомагала їм ні церква, ні місцева влада.

Вздовж Хресної дороги встановлено 15 стацій, починаючи від моменту засудження Ісуса Христа до його воскресіння. Кожну стацію відображено у скульптурах, які розташовані на каменях і які чудово вписуються у тамтешній ландшафт. Що цікаво, то місцеві мешканці намагалися зробити все якомога природніше, адже не порушували нічого, що вже до них зробила природа. Навіть старалися не закривати бруківкою каміння, яке вже було закладено, коли робили доріжку.

Місцеві турбуються про дане місце місцеві. Біля кожної із стацій ростуть красиві квіти, а щоб вони не засохли, до них підведена спеціальна система водного поливу. При цьому, весь шлях Хресної дороги освічується ліхтариками.

Як розповіли у Полупанівці, це місце, на жаль, не дуже користується популярністю як серед вірян, так і серед туристів, адже мало хто знає про його існування. Хоча й вважається, що на Тернопільщині ця Хресна дорога найпоказовіша і найяскравіша.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)