Український гурт зняв кліп на тему карантину (Відео)

gazpostach

Український гурт зняв кліп на тему карантину (Відео)

16 квітня 2020 гурт ВЕРЕМІЙ презентував нове відео на пісню “Усміхнені й Живі”, саундпродюсером треку став Мілош Єліч, відомий як клавішник та аранжувальник гурту Океан Ельзи.

Нескінченні дні карантину перетворили наше життя на мультяшний сон. Те, що відбувається навколо - часом здається нам чимось нереальним. Сюжети наших днів наповнюються фарбами людей, поряд з якими ми прокидаємось, голосами телефонних розмов та листуваннями в мережі.

Немає ночі темнішої, ніж перед світанком. Коли все скінчиться - ми скинемо кляті маски, вип’ємо весь санітейзер і підемо відриватись у вогнях прожекторів і кіловатах найгучнішої у світі музики! Музики, яка весь цей час була з нами.

Цікаві факти:

Трек записаний у 2018 році на студії Boutique 888.

Кліп знятий музикантами гурту, в умовах самоізоляції, дистанційно, не виходячи з дому.

Для створення відео було оброблено більше 4000 фото.

Віталій Калініченко (фронтмен гурту):

“Усміхнені й живі» - пісня, витримана як вино, була записана у 2018. Але чекала свого часу. І зараз побачить світ, ставши емоційними ліками для людей.

Вірш Василя Стуса прекрасно доповнив те, що ми хотіли донести, а завдяки Мілошу Єлічу нам вдалось розкрити і передати все це  максимально сильно“.

Мілош Єліч (саундпродюсер, Океан Ельзи):

“У нас вийшла потужна і емоційно заряджена пісня. Не терпиться якнайшвидше показати її слухачам!”

Коротка інформація:

Мілош Єліч - клавішник та аранжувальник гурту "Океан Ельзи", як саундпродюсер співпрацював з: Океан Ельзи, Акваріум, Борис Гребенщиков, Христина Соловій, Kozak System, Сергій Бабкін, Epolets, Bahroma та ін.

ВЕРЕМІЙ — український рок-гурт із м.Київ, в музичній основі якого - стилістичне сплетіння modern-rock, вибухового alternative rock з фолковими вкрапленнями скрипки та флейти.

Гурт у соц.мережах:  https://band.link/VEREMIY
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)