Українське кіно презентують в Пекіні

Українське кіно презентують в Пекіні

Українську кіноіндустрію вперше представлять на фестивалі в Китаї.

На Пекінському міжнародному кінофестивалі Beijing Film Market вперше презентують креативні та виробничі можливості української кіноіндустрії, що має відкрити нові можливості для співпраці між двома країнами. Відбудеться представлення 16 квітня.

Презентацію Ukraine is Your Destination було підготовано Українською кіноасоціацією за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Вона складатиметься з кількох тематичних блоків.

У першому буде представлено загальну інформацію про кіноринок України: аналітичний звіт про стан кіноіндустрії, особливості законодавства, можливості інфраструктури. Далі потенційні партнери з Китаю та інших країн дізнаються про наші виробничі можливості – зокрема, наявність конкурентоспроможних продакшн-сервісів світового рівня. Також особливий акцент буде зроблено на великому потенціалі українських знімальних локацій. Крім того, гостям презентації представлять ключових гравців українського кіноринку, розкажуть про переваги виробництва в Україні та копродукції з нашою державою. А також – розповідатимуть про успішні кейси українсько-китайської співпраці: зокрема – торішній реліз у Китаї «Викраденої принцеси». Нагадаємо, що це був перший випадок комерційного прокату фільму українського виробництва у найбільшій за населенням країні світу, і наша анімація стартувала відразу на 4 500 екранах.

Beijing Film Market поступово стає важливою та ефективною «точкою входу» на досить складний, закритий, але дуже цікавий і перспективний ринок Китаю. Тож сподіваймося, що  завдяки спеціальній презентації та роботі національного стенду українська кіноіндустрія зможе якнайкраще скористатися цими великими можливостями для встановлення контактів, продажу проектів та налагодження міжнародної співпраці.

Загрузка...