Україна залишається майже без влади – прем’єр-міністр йде з посади (Відео)

Україна залишається майже без влади – прем’єр-міністр йде з посади (Відео)

Володимир Гройсман заявив, що піде у відставку.

Під час свого виступу на інавгурації Володимир Зеленський запропонував уряду піти у відставку. До вже кількох заяв міністрів на звільнення (серед яких - і заява Міністра оборони України), додалося й бажання керівника Кабінету міністрів Володимира Гройсмана піти з посади, пише "Уніан".

Про це Гройсман заявив на брифінгу Кабміну одразу після інавгурації Зеленського. Подати заяву про відставку з посади глави уряду пообіцяв після проведення чергового засідання Кабміну в середу, 22 травня.

Гройсман нагадав, що у зверненні до українського народу після інавгурації президент України Володимир Зеленський запропонував чинному складу уряду подати у відставку.

«Я думаю, що ви всі розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом. Але, разом з тим, я прийняв для себе рішення подати у відставку одразу після проведення в середу чергового засідання уряду», - сказав Гройсман.

Володимир Гройсман наголосив, новий президент взяв на себе всю відповідальність перед загрозами в майбутньому, які є на порядку денному. «Після того, як був обраний новий президент, я сказав, що усвідомлюю ті виклики і можливі загрози, які стоять у майбутньому. Я запропонував президенту, парламенту, щоб ми спільно сформували новий порядок денний і дуже швидко почали приймати рішення, які зроблять Україну сильнішою. Президент обрав інший шлях. І, я вважаю, що він сьогодні своєю заявою взяв на себе всю відповідальність перед тими загрозами в майбутньому, які є на порядку денному», - додав Гройсман.Загрузка...