УЄФА підозрює, що матч «Нива» – ФК «Тернопіль» був договірним

УЄФА підозрює, що матч «Нива» – ФК «Тернопіль» був договірним

maryovskyГолова Тернопільської Федерації футболу Володимир Мариновський розповів про матч Першої ліги чемпіонату України з футболу «Нива» (Тернопіль) – ФК «Тернопіль», який на думку УЄФА міг носити договірний характер.

«Нещодавно мені, як віце-президенту Федерації футболу України, голові комітету етики та чесної гри, надійшло звернення від офіцера УЄФА щодо матчу «Нива» – ФК «Тернопіль», що відбувся 16 листопада і завершився з рахунком 2:2 (гра мала дивний перебіг, коли після першого тайму ФК «Тернопіль» упевнено вигравав 2:0, на 66-ій хвилині у «Ниви» був вилучений гравець, але «Нива» вдесятьох зуміла відіграти два голи).

Європейський футбольний орган підозрює договірний характер цієї гри. Підстава – п’ять дивних ставок у британській букмекерській конторі на цей матч, що були зроблені у Тернополі. В усіх п’яти випадках «гравці» починали зі ставки на рахунок 0:0, а потім змінювали ставки під час гри залежно від  розвитку рахунків і змін коефіцієнтів. У підсумку найбільший виграш склав 10 тисяч фунтів, а сума інших чотирьох – близько 13 тис. фунтів (за нинішнім офіційним курсом гривні «гравці» «підняли» в конторі близько 600 тис. грн.). Інцидент дуже прикрий і ганебний, тож дочекаємося, коли обидві команди вийдуть з відпусток, і проведемо ретельне розслідування», – цитує Володимира Мариновського (на фото).

terrikon.com.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)