«УДАР Віталія Кличка» закликає Верховну Раду відхилити два законопроєкти, які руйнують місцеве самоврядування

gazpostach

«УДАР Віталія Кличка» закликає Верховну Раду відхилити два законопроєкти, які руйнують місцеве самоврядування

«УДАР Віталія Кличка» закликає Верховну Раду відхилити незбалансовані та неконституційні законопроєкти про столицю та про місцеві державні адміністрації, бо вони  руйнують місцеве самоврядування в Україні.

Нагадаємо, народні депутати 17 листопада не змогли ухвалити спецпроцедуру розгляду законопроєктів «Про місто Київ – столицю України» (2143-3) та «Про місцеві державні адміністрації» (4298). Дані законопроєкти є важливими з огляду на те, що переформатовують роботу місцевої влади.

Завдяки позиції свідомих народних депутатів та під тиском киян, які зібралися під парламентом, вдалося заблокувати роботу Верховної Ради. Дані законопроєкти будуть розглядатися за повною процедурою на наступному пленарному тижні.

В «УДАРі Віталія Кличка» кажуть, що першочерговим завданням мають бути саме зміни до Конституції, а не намагання влади затвердити закони, що впливають на місцеве самоврядування та суперечать чинній редакції Основного закону.

– Влада вже третій рік не вносить на розгляд Верховної Ради України проєкт змін до Конституції України в частині децентралізації. Потрібно, щоб закони, які змінюють принципи функціонування місцевої влади приймалися після внесення необхідних змін до Конституції України, а не приймалися в логіці ситуативної політичної доцільності, – пояснюють в «УДАРі Віталія Кличка». 

«Ударівці» вважають, що Верховна Рада має відхилити незбалансовані та неконституційні законопроєкту про столицю (2143-3) та про місцеві державні адміністрації (4298), що загрожують руйнуванням місцевого самоврядування в Україні. «УДАР» закликає відмовитися від подальшої політизації у цьому питанні та вийти на конструктивний діалог між усіма політичними силами і представниками громад країни.

– До цього питання слід повернутися лише після завершення реформи децентралізації шляхом внесення необхідних змін до Конституції України,резюмували в «УДАРі Віталія Кличка». 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)