Учитель-священик – часто буває на передовій (Відео)

gazpostach

Учитель-священик – часто буває на передовій (Відео)

Історія священника з Тернопільщини, який змінив вчительську указку на рясу.

Замість храму бліндаж, а спів хору замінює канонада куль. Священик з Тернопільщини ризикуючи життям їздить на схід духовно підтримувати бійців, інформує "Тернопіль1".

В його 60-ий день народження парафіяни влаштували свято просто на порозі церкви. Священики та гості з різних куточків України приїхали в маленьке село Теофіпілка, аби привітати отця Омеляна.
Змінити життя ніколи не пізно. В цьому на всі 100 відсотків впевнений отець Омелян Когут. Сьогодні йому 60 років і він повний енергії та сил для нових звершень. Привітати його зі святом до маленької церкви в село Теофіпілка приїхали близькі, друзі та священики з різних куточків України. Отець Омелян розповідає, священиком хотів бути з дитинства, але довго не міг наважитися на такий відповідальний крок, тому рясу одягнув аж у 30 років, а до того працював вчителем у школі.
"У 1989 році я обійшов всі театри в Донецьку, я бачив різних артистів, але найбільше хотів бачити духовне, правдиве і те, що веде і не полишає. Тоді я пішов на дорогу священства", - каже настоятель храму в селі Теофіпілка Козівського району Омелян Когут.

Історія священника з Тернопільщини, який змінив вчительську указку на рясу

Історія священника з Тернопільщини, який змінив вчительську указку на рясуЗамість храму бліндаж, а спів хору замінює канонада куль. Священик з Тернопільщини ризикуючи життям їздить на схід духовно підтримувати бійців. В його 60-ий день народження парафіяни влаштували свято просто на порозі церкви. Священики та гості з різних куточків України приїхали в маленьке село Теофіпілка, аби привітати отця Омеляна. Змінити життя ніколи не пізно. В цьому на всі 100 відсотків впевнений отець Омелян Когут. Сьогодні йому 60 років і він повний енергії та сил для нових звершень. Привітати його зі святом до маленької церкви в село Теофіпілка приїхали близькі, друзі та священики з різних куточків України. Отець Омелян розповідає, священиком хотів бути з дитинства, але довго не міг наважитися на такий відповідальний крок, тому рясу одягнув аж у 30 років, а до того працював вчителем у школі.- У 1989 році я обійшов всі театри в Донецьку, я бачив різних артистів, але найбільше хотів бачити духовне, правдиве і те, що веде і не полишає. Тоді я пішов на дорогу священства, - каже настоятель храму в селі Теофіпілка Козівського району. Омелян Когут.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 14. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)