Учасники марафону змінюють свій побут, щоб врятувати природу

gazpostach

Учасники марафону змінюють свій побут, щоб врятувати природу

У Тернополі стартував екомарафон.

Кожного дня учасники екомарафону змінюють щось у своєму побуті. Ці кроки допомагають врятувати природу, пише "Наш день".

Так в понеділок учасники не використовували поліетилен, у вівторок –  пластик, в середу – збирають сміття, ідучи вулицею, у четвер – пішки на роботу, в п’ятницю – сортування сміття, в суботу – прибирання домівки екологічними засобами, у неділю – перегляд екологічних стрічок.

Започаткувала екомарафон керівник проекту  «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко та його учасники. У соцмережах люди діляться своїми успіхами.

«Китайці кажуть, що шлях у 1000 лльє починається з першого кроку! Тема екології – це не понти і не загравання, – пише у фейсбуці Наталя Орищак. – Якщо ми хочемо залишити своїм дітям і внукам затишну Планету, то повинні вже і зараз кожен щось для цього робити! Починаємо з себе, починаємо з наших дітей, близьких, друзів. Приєднуюсь сама і запрошую усіх».

«Сьогодні перший день марафону. Мої сьогоднішні відвідини магазину з торбою, – звітує ще одна учасниця Наталя Лісова. –  Зекономила на пакеті, пакет не порвався. Головне не забути взяти із собою торбу».

Дровідка: минулоріч у Тернополі 13-річна школярка Дарина Сліпченко  теж організувала екомарафон у мережі «Інстаграм», який тривав 7 днів. Дарина разом зі своїми підписниками вчиться роздільно збирати побутові відходи, здавати вторсировину на переробку, користуватись еко-пакетами та піклуватися про природу. До марафону долучилось чимало людей не лише з Тернополя, а й з інших куточків нашої країни.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)