Учасники АТО Тернопільщини отримають 75 тис грн компенсації

gazpostach

Учасники АТО Тернопільщини отримають 75 тис грн компенсації

Фото - з сайту Тернопільської міськради

Компенсацію за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва продовжать виплачувати учасникам АТО Тернопільщини.

Цього року таку компенсацію вже отримали 40 АТОвців. Інші ж учасники АТО/ООС, які перебувають на черзі, можуть отримати кошти після продажу на земельному аукціоні ділянки у напрямку Львівської траси.

Всупереч рішенню суду обласна адміністрація видала земельні ділянки учасникам АТО лише під садівництво.

Відповідно до Плану зонування території міста Тернополя земельний масив площею понад 84 га у напрямку Львівської траси містом визначався під житлову забудову та об’єкти торгівельного призначення. Проте управління Дрежгеокадастру у Тернопільській області не передало цю земельну ділянку у власність міста.

Одразу двома судами (постановою окружного адміністративного суду та Львівського апеляційного адміністративного суду) дії Держгеокадастру було визнано протиправними та заборонено їм вчиняти будь-які дії щодо розпорядження цією земельною ділянкою. Частина ділянки передана громаді Тернополя і буде продана на земельному аукціоні.

Відповідно до вимог чинного законодавства  в  органу Держгеокадастру не було правових підстав для передачі у власність садівничому товариству земельних ділянок для будівництва школи, дитячого дошкільного закладу, амбулаторії спортивного ядра тощо.

Тому частина цієї земельної ділянки була передана у власність Тернопільської міської територіальної громади та буде використана для потреб громади (відповідно до затвердженої містобудівної документації) шляхом продажу її на земельному аукціоні.

Кошти з аукціону будуть використані для виплати компенсації за земельні ділянки учасникам АТО/ООС.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)