У вінницькій в’язниці повісився тернополянин

У вінницькій в’язниці повісився тернополянин

Трагедія сталася 12 листопада у Вінницькій установі виконання покарань №1.

За фактом смерті довічно засудженого проведуть службову перевірку – повідомив виданню Вінниця ОКначальник Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Василь Дремлюга.

Точні причини такого вчинку важко назвати. Частіше всього буває, що втрата зв’язків з родинами, відсутність підтримки, відсутність зв’язків із зовнішнім світом. Психологія… Це ми поки бачимо попередньо. Зараз вивчимо все більш досконально. З’ясуємо, які обставини вплинули на зміну психологічного стану людини, – сказав Василь Дремлюга.

За його словами, засуджений повісився на мотузці, яку зробив з одягу. Це сталося тоді, коли двоє інших довічників пішли на прогулянку. Коли повернулися, він ще теплий був, як то кажуть. Два з них вийшли на прогулянку. А цей вирішив… Відразу помітили, але просто не встигли надати допомогу. Удушення. Це ж пару секунд – і все, – розповів Василь Дремлюга.

Також він зазначає, що конфліктів з іншими засудженими чи адміністрацією установи у цього чоловіка не було. Уточнює, що довічники – це вже особлива категорія, зі своїм стилем існування.

Службове розслідування буде. Звичайно, – зазначив Василь Дремлюга.
У прес-службі прокуратури Вінницької області повідомили, що адміністрація установи почала службове розслідування, а Вінницька місцева прокуратура – відповідно, перевірку.

Відомості в ЄРДР внесені за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Чи було це самогубство – встановить розслідування, – повідомили у прес-службі прокуратури Вінницької області. Довічно засуджений, якого знайшли мертвим, – 1969 року народження, родом з Терніпольщини, неодноразово судимий.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)