У військовій частині Тернополя перша смерть

gazpostach

У військовій частині Тернополя перша смерть

2cdee7dbda8c8c10c60df8c66d2d4a04_XL-655x333У 44 бригаді, яка зараз перебуває на ротації у тернопільській частині, що  знаходиться по вулиці Дубовецькій, помер військовий. Не від кулі, а від пристрасті… до алкоголю, пише beztaby.te.ua.

Василь Корчевний - молодший сержант другого дивізіону. Вчора, за словами його співслуживців, у чоловіка стався приступ. Стан тридцятирічного військового був схожий на «білу гарячку» - у нього були судоми та різко тхнуло алкоголем.

Сьогодні тіло бійця відправили на малу батьківщину  - Черкащину. Там Василя до останнього чекали дружина та семирічний син.

Наразі трагедію розслідує Військова прокуратура тернопільського гарнізону.

На жаль, випадки зловживання алкоголем у 44-ій бригаді є поширеними. За словами одного із непитущих бійців, «аватари» (так на армійському сленгу звуть алкоголіків) навіть умудрялися пропивати зібрані волонтерами гроші.

Через такі конфузи доброчинці, за словами військового, більше не хочуть допомагати бригаді. Мовляв, «пити у вас є за що, то і на інше вистачить».

У частині «аватарів» намагаються не підпускати до зброї. Їхня парафія – прибирання. Та що буде коли їх відправлять на передову і чи взагалі потрібно утримувати таких військових?
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)