У Відні пам'ятник радянським воїнам розфарбували у кольори українського прапора

gazpostach

У Відні пам'ятник радянським воїнам розфарбували у кольори українського прапора

89257Невідомі у ніч з 7 на 8 травня розфарбували в кольори національного прапора України пам'ятник радянським воїнам-визволителям у Відні (Австрія). Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ Росії.

"В ніч з 7 на 8 травня в Австрії невідомими особами осквернено меморіал радянським воїнам-визволителям на площі Шварценбергплатц у центрі австрійської столиці. Меморіальний напис на гранітній кубі перед фасадом пам'ятника залито жовтою і синьою фарбою, що імітують прапор України", - йдеться в повідомленні.

МЗС РФ розглядає цей інцидент як спробу зірвати заплановану на 9 травня урочисту церемонію покладання вінків до монумента.

Як зазначається, за даним фактом Федеральному міністерству європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрійської Республіки направлено ноту протесту з вимогою до компетентних австрійських органів вжити термінових заходів щодо усунення пошкоджень у меморіальному комплексі, виявлення та покарання винних осіб, а також недопущення подібних інцидентів у майбутньому.

Окрім цього, МЗС РФ закликає австрійську владу вжити належних заходів щодо забезпечення надійного захисту меморіалу на площі Шварценбергплатц.

Джерело: "Дзеркало тижня"
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)