У Відні арештували Дмитра Фірташа, уродженця села Синьків Заліщицького району

gazpostach

У Відні арештували Дмитра Фірташа, уродженця села Синьків Заліщицького району

ФірташУ четвер, 13 березня, у Відні поліція заарештувала українського бізнесмена Дмитра Фірташа, підозрюваного в причетності до створення організованої злочинної групи. Підприємець був заарештований за запитом американського Федерального бюро розслідувань. 

«Ще в 2010 році американська влада підозрювала, що Фірташ пов'язаний з Семеном Могилевичем, який входить в десятку найбільш розшукуваних ФБР утікачів. Юлія Тимошенко, яка тоді була прем'єр-міністром України, також підтверджувала зв'язок «РосУкрЕнерго» з кримінальним світом» , – повідомляє ИТАР-ТАСС.

Дмитро Фірташ займає четверте місце в рейтингу найбагатших людей України зі статком у більше $3 млрд.

Як повідомляв НБН, Федерація роботодавців України оприлюднила заяву із закликом до представників бізнесу Криму не брати участь у референдумі до оцінки його відповідності нормам українського та міжнародного права. «Шляхи виходу з політичної кризи необхідно шукати винятково в рамках мирних переговорів. Тільки так ми всі разом можемо зберегти цілісність України і не допустити людських жертв», – сказано в заяві президії ради Федерації за підписом голови ради Дмитра Фірташа.

Джерело:НБНОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)