У Центрі надання соцпослуг Теребовлянщини – ремонти і нове авто (Фото)

У Центрі надання соцпослуг Теребовлянщини – ремонти і нове авто (Фото)

У стаціонарі Центру надання соціальних послуг Теребовлянської міськради завершили ремонт.

В кімнатах Центру надання соціальних послуг Теребовлянської міськради, які розміщені на першому поверсі будівлі, завершили ремонт, пише "TernopilTravel " із посиланням на прес-службу Теребовлянської ОТГ.

Будівля облаштована для проживання літніх жителів громади: одиноких, осіб з інвалідністю, у більшості своїй лежачих або малорухомих, котрі потребують постійного догляду. В кожній з цих кімнат мешкає 4 таких осіб.

На першому поверсі стаціонару облаштовують ще й санвузол із душем, пристосований до потреб людей з обмеженими можливостями. Кошти виділяються із міського бюджету Теребовлянської ОТГ.

Нещодавно, Теребовлянська ОТГ стала однією з 15 громад, які першими в Україні отримали спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю. Таку послугу надаватиме Територіальний центр надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради, який у 2018 році подав необхідні документи для участі у державній програмі стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі).
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)