У тому, що побив військових, старший батько зізнався

gazpostach

У тому, що побив військових, старший батько зізнався

Батько вдарив військових, щоб синів не забрали в армію.

Сивий батько ледь не сів у тюрму заради того, щоб синів не забрали до війська. Він з кулаками накинувся на працівників Бучацького районного військового комісаріату, пише "Номер один".   

Ця незвична подія трапилася 18 жовтня минулого року. Сержант військового комісаріату О. разом із начальником відділення офіцерів запасу та кадрів, старшим лейтенантом М., на виконання президентського указу ходили по хатах та нагадували юнакам, які за віком підлягали призову, про їхній громадянський обов’язок у жовтні – грудня 2019 р. з’явитися у військкомат для подальшого проходження строкової військової служби.

Коли зайшли на подвір’я старого Степана - розмови не вийшло, оскільки господар одразу почав ображати й нецензурно висловлюватись на адресу сержанта і старшого лейтенанта, а потім підійшов і почергово вдарив кожного по обличчю, завдавши фізичного болю, хоча й не спричинивши тілесних ушкоджень (ч.1 ст. 126 КК України).

Офіцери одразу покинули подвір’я, але викликали поліцію і проти агресивного селянина було порушено кримінальне провадження.

Під час розгляду справи у Бучацькому районному суді добродій Степан вину визнав повністю і вибачився перед військовими, відтак суд призначив йому покарання – 130 годин громадських робіт. Ось так на схилі літ чоловік сорому набрався.

З етичних міркувань імена дійових осіб змінено.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)