У тернополян є причина не боятися подорожчання проїзду в маршрутках

gazpostach

У тернополян є причина не боятися подорожчання проїзду в маршрутках

Фото: zz.te.ua

Фото: zz.te.ua

Попри таке небажане з боку тернополян підвищення тарифу на проїзд у маршрутних таксі, є причини менше перейматися цією проблемою. Тернопіль закупить ще 8 тролейбусів цього року, а як відомо ціна квитка у цьому транспорті протягом 2015 року не зміниться, як мінімум, ми маємо обіцянку про це від міського голови, – повідомляє "Сорока".

«На закупівлю тролейбусів чеського виробництва цього року передбачено близько 3 мільйонів гривень, - розповідає Андрій Мастюх. – Заважаючи на різку зміну курсу валют, ми зустрічалися із чеськими партнерами і на даний момент домовилися про закупівлю восьми тролейбусів», повідомляє прес-служба ТМР.

Нагадаємо, що за останні три роки у рамках програми «Екологічний транспорт» у Тернополі оновлено 30% тролейбусного парку. Цього ж року планується закупити ще не менше восьми тролейбусів, а також прокласти три нові тролейбусні лінії, щоб сполучити вул. Академіка Корольова - Академіка Сахарова - Романа Купчинського; вул. Протасевича - О.Довженка - Лесі Українки; вул. Бережанська – Лучаківського - С.Будного - Тролейбусна.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)