У Тернополі з’явився новий ресурс, де буде вся інформація про коронавірус (Відео)

gazpostach

У Тернополі з’явився новий ресурс, де буде вся інформація про коронавірус (Відео)

Ресурс, за допомогою якого можна дізнатися оперативну інформацію про ситуацію в місті. У Тернополі презентували нову інформаційну онлайну-систему «Геоінформаційна система охорони здоров'я».

На платформі можна дізнатися про нові спалахи коронавірусу в місті, наявність масок в аптеках, режим роботи магазинів та багато іншого.
Зокрема, на карті можна відслідковувати графік руху спеціального транспорту містом. Також за допомогою цього ресурсу в режимі прямого ефіру транслюватимуть засідання Тернопільського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом. Розробники проєкту кажуть - з його допомогою тернополяни зможуть на одній платформі слідкувати за ситуацією в місті та роботою різних державних та інших важливих установ.

У Тернополі презентували новий ресурс, де буде вся інформація про коронавірус

У Тернополі презентували новий ресурс, де буде вся інформація про коронавірусРесурс, за допомогою якого можна дізнатися оперативну інформацію про ситуацію в місті. У Тернополі презентували нову інформаційну онлайну-систему «Геоінформаційна система охорони здоров'я». На платформі можна дізнатися про нові спалахи коронавірусу в місті, наявність масок в аптеках, режим роботи магазинів та багато іншого. Зокрема, на карті можна відслідковувати графік руху спеціального транспорту містом. Також за допомогою цього ресурсу в режимі прямого ефіру транслюватимуть засідання Тернопільського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом. Розробники проєкту кажуть - з його допомогою тернополяни зможуть на одній платформі слідкувати за ситуацією в місті та роботою різних державних та інших важливих установ.

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 26. März 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)