У Тернополі з'явились ще одні люстранти.Надал каже, що залучатиме їх до роботи

У Тернополі з'явились ще одні люстранти.Надал каже, що залучатиме їх до роботи

громадсько-правова люстрація Контролювати тернопільських чиновників взялась і ініціативна група "Громадсько-правова люстрація". Вчора,20 березня,  активісти  зустрічались з міським головою Сергієм Надалом.

Активісти переконані, якщо чиновники хочуть повернути довіру людей до органів місцевого самоврядування, їм доведеться відповідати на питання. А питань назбиралось: корупція, проведення тендерів, виділення земельних ділянок, хабарі.

- Мова велася про 1 га землі, яка розташована між "Збручем" і готелем, колишня клітка так званої "клітки". Виникає багато запитань до даної земельної ділянки... Ми вважаємо, що це питання має бути прозорим, вирішуватись  з користю для міського бюджету. Тобто не просто передати комусь і прикриватись тим, що ділянка залишається у власності громади міста... Але ж майно ж будується на ній! А що з того матиме бюджет? - говорить правозахисник ініціативної групи Володимир Малишевський.

Ідею щодо наповнення бюджету міський голова підтримує. Каже, неконтрольованої незаконної роздачі землі в місті немає .

Цікавились активісти і міськими паркуваннями, і ринками, і розформуванням міської шляхово-експлуатаційної дільниці. Кажуть, запитань ще багато, відповіді на деякі з них отримали, проте триматимуть усе під контролем. Міський голова побіцяв долучати  громадських активістів до роботи.

Джерело: tv-4
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)