У Тернополі знаменитості читатимуть дітям твори відомих авторів

У Тернополі знаменитості читатимуть дітям твори відомих авторів

У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей цю подію відзначать низкою пізнавально-розважальних заходів, до участі в яких запрошуються юні тернополяни.

Одним з найдрайвовіших та найтриваліших весняних свят безумовно є Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей цю подію відзначать низкою пізнавально-розважальних заходів, до участі в яких запрошуються юні тернополяни, гості міста, а також усі, хто родом з дитинства.

Цьогоріч святкове семидення проходитиме під гаслом «Книга розкривається – мандрівка починається». Розпочнеться воно у понеділок, 18 березня пізнавально-розважальним святом «Веселі пригоди у країні Читалії».

У вівторок, 19 березня на вас чекають веселий флеш-моб «Ми любимо читати!», презентація пройде одночасно у декількох містах України. Цього ж дня у книгозбірні відбудеться конкурс малюнка на піску «Фантазії про прочитане».

У Четвер, 21.03 свої перші вірші презентуватимуть юні поети-початківці, після чого усі бажаючі вирушать у літературну гру-подорож «У світі мрій, добра і пригод».
П’ятниця, 22.03 – в цей день на малечу очікують незвичайні зустрічі на перехресті казок.

І, нарешті, неділя, 24.03 – об’єднає найкращих та найспритніших biblio-Читаймерів та відкриє безмежні можливості для юних вокалістів під час фольклорного караоке «Зачаровані весною».

Отож, дорогі друзі, сподіваємось, ми склали хорошу альтернативу вашому пасивному і не дуже корисному відпочинку перед телевізором. Гайда на зустріч веселим пригодам, новим знайомствам і захопливим книжковим історіям! Чекаємо вас за адресою: вул. Коперника, 17 – Тернопільська обласна бібліотека для дітей.

Уляна Пилипчук,
провідний редактор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей
Загрузка...