У Тернополі замість забороненого виконкому облради почав діяти Народний виконком

gazpostach

У Тернополі замість забороненого виконкому облради почав діяти Народний виконком

виконкомАктивісти тернопільського Майдану  перехитрили Феміду: замість забороненого в суді виконкому облради вони організували Народний виконком.

Члени цієї структури працюють на громадських засадах. На засіданні комітету у понеділок, 3 лютого, вони обговорили ряд організаційних моментів. Зокрема, кожен представник Народного виконкому візьме під свій контроль певну галузь життя області – залежно від своєї професії, досвіду тощо. Також вони оголосили про створення міжфракційного об'єднання в облраді.

- Це об'єднання і буде тією Народною радою, про яку стільки говорили на віче, - каже голова Штабу національного спротиву Володимир Стаюра. - А оскільки суд заборонив нам створювати як такий виконком, то ми його назвали Народний виконавчий комітет Тернопільської області.

До цієї структури, зі слів пана Стаюри, входять окремі депутати облради, керівники демократичних фракцій облради, голова облради та його два заступники. Взяли в Народну раду також мер Тернополя і представників Штабу національного спротиву.

- Саме міжфракційне об'єднання ми утворюємо не із “Батьківщиною” та УДАРом, бо їх немає в обласній раді, а з УНП та "Нашою Україною", - додав співрозмовник.

Члени Народного виконкому продовжать роботу у вівторок, 4 лютого, о 15 год.

Джерело:20 хвилин
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)