У Тернополі волонтери допомогли відновити лазню для військових (відео)

gazpostach

У Тернополі волонтери допомогли відновити лазню для військових (відео)

vlcsnap-2015-04-10-14h08m52s115У Тернопільській військовій частині, в якій тепер служать солдати 44-ї артилерійської бригади, волонтери відновили лазню, щоб солдати могли митися не у спартанських умовах, а справді з легкою парою.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

Ще два місяці тому у лазні були лише старі душові кабінки, обшарпані крани та покриті цвіллю кахлі на стінах і підлозі. Як зізнається волонтер Назар Хамуляк, у приміщення спочатку  було навіть неприємно заходити – бруд і неприємний запах.

Щоб влаштувати гарну лазню, майстри встановили нові водопровідні труби, сантехніку подарували  місцеві підприємці.

«У лазні практично нічого не працювало, лише кілька змішувачів, – розповів начальник лазні  44-ї  окремої артилерійської бригади Сергій Висоцький. – Але з допомогою волонтерів, нашого керівництва вдалося все відновити. Тепер солдати митимуться у нормальних умовах».

Оновлену лазню військові відвідуватимуть раз на тиждень. За статутом, банний день – субота.  На купання підрозділу виділяють по півгодини. Час прийому душу з 15:00 до 21:00.

«Якщо людина помилася у лазні, то геть по-іншому себе почуває. Тоді комфортніше і свої обов’язки виконувати», – зазначив військовий 44-артбригади Сергій Богомаз.

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)