У Тернополі віруючих сцілює ікона Манявської Богородиці

gazpostach

У Тернополі віруючих сцілює ікона Манявської Богородиці

Zemanta Related Posts ThumbnailІкона Манявської Пресвятої Богородиці, яка вже впродовж двох тижнів перебуває у Тернополі.

Було декілька випадків ( ми про це писали),коли люди в храмі  чули приємний запах мира:ікона мироточила. Про це повідомив настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" отець Володимир, куди з самого початку привезли святиню. Біля Манявської ікони люди зцілюються.

З 1 по 6 січня ікона  перебуває в храмі святого апостола Андрія Первозванного, що на вулиці Бродівській,44.  А вже  з 7 січня   

церква загповернеться до  церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці"(вул.Довженка,м.Тернопіль) УПЦ КП і пробуде там до14 січня.  Щодня в храмі служать літургії та акафісти.

-Під час перебування чудотворної мироточивої ікони Манявської Пресвятої Богородиці в Тернополі минулого року було чимало див, каже отець Володимир, настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП.- У цьому році  люди теж зцілюються. Люди  відчувають на собі, що сама Богородиця приходить  до храму і благословляє народ.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)