У Тернополі відкрили амбулаторію сімейної медицини

gazpostach

У Тернополі відкрили амбулаторію сімейної медицини

амбулат333Оновлену  амбулаторію загальної практики сімейної медицини №14 відкрили 6 лютого у Тернополі ( вулиця Куліша).

Вона розрахована на обслуговування близько шести  тисяч населення. Відтепер пацієнти, які живуть неподалік амбулаторії,  можуть швидше і зручніше отримати потрібну консультацію чи лікування. За кошти з міського бюджету закуплено і встановлено нове сучасне  обладнання, в наявності є сумки сімейного лікаря, тому медики можуть надавати повноцінну допомогу під час виклику до дому.

амбулат2Медичний заклад відповідає всім сучасним вимогам та стандартам, тут можна зробити аналізи і обстеження, передбачені Міністерством охорони здоров’я України.

-         Відкриття амбулаторій входить у програму “Здоров’я тернополян” на 2013-2015 роки. Такі заклади вже працюють у різних мікрорайонах міста, тому тернополянивже мали можливість скористатися їх послугами, - наголосив заступник міського голови, свободівець Леонід Бицюра. – Цього року заплановано відкриття ще трьох  закладів такого типу.

 Також за кошти з міського бюджету придбали  нові машини швидкої допомоги для   трьох  філій Тернопільського міського комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», які знаходяться у різних мікрорайонах Тернополя.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)